Mieli respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Naujieji atradimai 2024“ dalyviai, jų mokytojai ir tėveliai. Džiaugiamės Jūsų gausiu dalyvavimu mūsų organizuotame konkurse, kuriame  sulaukėme  603 solistų ir ansamblių pasirodymų iš 101-os  meninio ugdymo įstaigos. Sveikiname visus muzikuojančius   jaunuosius atlikėjus, dėkojame mokytojams už jų nuoširdų darbą ir tėveliams už palaikymą. Visi konkurso dalyviai apdovanoti laureatų ar diplomantų diplomais, o daugiausia balų surinkusius dalyvius apdovanojome Grand prix.

Kviečiame susipažinti su konkurso rezultatais Youtube kanale (spausti čia ...)

 

 

 

KONKURSO REZULTATAI:

1. AKORDEONAS (SOLISTAI)

2. AKORDEONAS (ANSAMBLIAI)

3. FORTEPIJONAS (SOLISTAI)

4. FORTEPIJONAS (ANSAMBLIAI)

5. STYGINIAI INSTRUMENTAI (SOLISTAI)

6. STYGINIAI INSTRUMENTAI (ANSAMBLIAI)

7. PUČIAMIEJI IR MUŠAMIEJI INSTRUMENTAI (SOLISTAI)

8.PUČIAMIEJI IR MUŠAMIEJI INSTRUMENTAI (ANSAMBLIAI)

9. VOKALAS (SOLISTAI) 

10. VOKALAS (ANSAMBLIAI)

 

 

Konkurso dalyvių diplomai:

Akordeonas

Fortepijonas

Styginiai instrumentai

Pučiamieji ir mušamieji instrumentai

Vokalas

 

Dėkojame mokytojams ir koncertmeisteriams:

 

Fortepijono klasės mokytojams

Styginių instrumentų klasės mokytojams

Styginių instrumentų klasės koncertmeisteriams

Vokalo klasės mokytojams

Vokalo klasės koncertmeisteriams

Akordeono klasės mokytojams

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų klasių solistų  mokytojams

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų klasių ansamblių mokytojams

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų klasių koncertmeisteriams

 

 

Tradicinį muzikuojančių šeimų festivalį skiriame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai!
Kviečiame į nuotaikingą koncertą, kurį rengia Utenos meno mokyklos mokiniai ir jų šeimų nariai!
 
224-02-05  Utenos meno mokykloje vyko seminaras „Jaunųjų pianistų ugdymo ypatumai: savarankiško darbo ir kūrybiškumo ugdymas kompetencijomis grįsto meninio ugdymo kontekste“.  Seminaro lektorė – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono metodinės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė Inga Vyšniauskaitė. Ši puiki mokytoja jau keletą metų bendradarbiauja su Utenos meno mokykla – rengia seminarus bei atviras pamokas, yra tarptautinio konkurso „Mažieji talentai“ žiuri pirmininkė. Į seminarą, kurio tema labai aktuali šio laikmečio pedagogams, susirinko kelios dešimtys Zarasų, Molėtų, Ukmergės, Ignalinos ir Utenos muzikos bei meno mokyklų fortepijono dalyko mokytojų. Po lektorės įžanginės dalies prasidėjo praktiniai užsiėmimai. Į sceną vienas po kito kilo net septyni jaunieji pianistai, kurie atliko įvairių kompozitorių kūrinius – nuo baroko iki šių laikų. Mokytoja Inga Vyšniauskaitė šiltai ir betarpiškai bendravo su jaunaisiais atlikėjais – mokė savarankiškumo ir kūrybiškumo mokantis kūrinį. Seminarą moderavo Utenos meno mokyklos fortepijono metodinės grupės pirmininkė Ingrida Dirmienė. Lektorę Ingą Vyšniauskaitę, seminare dalyvavusius mokytojus ir jų paruoštus mokinius pasveikino, pažymėjimus bei padėkas įteikė Utenos meno mokyklos direktorius Arūnas Katinas. Renginys tapo gražios tradicijos pradžia – kiekvieną pavasarį susitikti ir pasigilinti į fortepijono meno subtilybes. 
 
 
 
 

 

 

Utenos meno mokykla kviečia dalyvauti Respublikiniame vaikų ir jaunimo dailės darbų konkurse „Atvirukas muzikos tema“. Šis konkursas organizuojamas siekiant skatinti mokinių meninę saviraišką bei kūrybinę iniciatyvą,  siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp meno mokyklų ir „Mail art“  meninio judėjimo populiarinimui. Daugiau informacijos rasite čia...

OIG

 

 

 

„Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkursas. Nuo 1974 metų kas antrus metus vykstantis konkursas, kuriame dalyvauja 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos, 2024 metais minį 50 metų jubiliejų. Dvidešimt šeštą kartą organizuojamas konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką ar muziką. Net ir tie, kurie nepasirinko šios profesijos, „Dainų dainelę“ atsimena kaip vieną iš svarbių ir jaudinančių gyvenimo patirčių. Konkursas užaugino ne vieną kartą: pirmuose konkursuose dalyvavę vaikai tapo tėvais ir ant scenos jau lipo jų vaikai, vėliau anūkai

 

Konkurso dienotvarkė ......

 

ok sausio 12

 

 

Skaityti daugiau...

Kviečiame 2023-12-01 į jaunųjų menininkų festivalį „Aukštaitijos viltys 2023“, kuriame 17.00 val. skambės Aukštaitijos kompozitorių sukurti kūriniai, o 12.00 val. bus atidaroma jaunųjų dailininkų paroda. Festivalyje dalyvaus atlikėjai iš Anykščių, Zarasų, Ignalinos. Molėtų, Rokiškio, Kupiškio.
Įėjimas nemokamas! 

UMM jaunuju festivalis 2023 

 

Joomla templates by a4joomla