KVIEČIAME!

 

 

 

 

Nepraleiskite progos susitikti ir susipažinti!
Kviečiame visus, norinčius mokytis groti, dainuoti, piešti, atvykti į Atvirų durų dienos renginius Utenos meno mokyklos Dailės ( Basanavičiaus g. 38) ir Muzikos (Maironio g. 11) skyriuose. Mokytojai Jūsų lauks birželio 2 dieną 17.30 val.

 

Registruotis galite čia>>>>.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgITxTX4Iq0QPWycaFvOXDq820M2qn8OKtuQY8PSkuBqvP9A/viewform

 

 

Registruotis galite čia>>>>.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgITxTX4Iq0QPWycaFvOXDq820M2qn8OKtuQY8PSkuBqvP9A/viewform

Kviečiame!

 

 

TARPTAUTINIO  JAUNŲJŲ  ATLIKĖJŲ  KONKURSO

„MAŽIEJI TALENTAI 2022“   rezulatatus rasite  čia........

https://menas.utena.lm.lt/index.php/lt-lt/konkursai-mokykloje/mazieji-talentai

 

 

 

 

Laukiame atvykstant jaunųjų atlikėjų į konkursą, kuris prasidės gegužės  6 dieną 10 valandą.

Daugiau informacijos rasite čia: https://menas.utena.lm.lt/index.php/lt-lt/konkursai-mokykloje/mazieji-talentai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVEIKINAME

VI-OJO TARPTAUTINIO VERONIKOS VITAITĖS FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ

KONKURSO NUGALĖTOJUS

 

GRAND PRIX  

Kaja ir Klėja Kašubaitės

GRAND PRIX

Austėja Katčenkaitė, Evija Buraitė

 

LAUREATAI

Milda Vilovaitė, Ieva Paškauskaitė

Agota Mickevičiūtė, Gabrielė Bražinskaitė, Alicija Grambaitė

Adomas Paukštė, Ignas Baltaduonis

Gretė Praniauskaitė, Mykolas Lučka

Giedrė Budriūnaitė, Amelija Kaikarytė

Danielė Platūkytė, Austėja Skorochodovaitė

 

DIPLOMANTAI

Austėja Rutkovska, Ariana Četyrkovskytė

Ernesta Kolomycka, Erika Monkevič 

SVEIKINAME UTENOS MENO MOKYKLOS MOKINIUS,

TAPUSIUS  KONKURSO  „NAUJIEJI ATRADIMAI“

LAUREATAIS IR JŲ MOKYTOJUS        

 

GRAND PRIX-   Patriciją Vilkaitę

 

I  VIETA

Lukreciją Dubravaitę, Viltę Varnaitytę, Patriciją Puodėnaitę ir Emą Sidorovičiūtę, Urtę Pipiraitę ir Patriciją Vilkaitę, Eveliną Mikuckaitę ir  Kamilę Lapinaitę.

Styginių instrumentų ansamblį: Eliją Vėžytę, Elzę Kapčiūtę, Smiltę Vaiciukevičiūtę, Evą Bitautaitę, Viltę Cicėnaitę.

Vokalinį ansamblį „Zylė“: Anetą Ruzgaitę, Viltę Groblytę, Viltę Šerepekaitę, Katrę Zabulytę, Jorę Goriačijytę, Mildą Žičkutę, Žemyną Vaškelytę.

 

II VIETA

Evą Bitautaitę, Eliją Vėžytę, Vingailę Rinkevičiūtę, Igną Klimą, Aretę Eliją Kupriūnaitę.

Styginių instrumentų ansamblį: Vingailę Rinkevičiūtę, Lukreciją Dubravaitę, Melitą Ivanauskaitę, Ievą Inčerytę.

Akordeonininkų ansamblį: Evą Rubinaitę, Simoną Bartkų, Miglę Tumėnaitę, Žygimantą Stašelį.

 

III VIETA

Juliją Raukštutę, Žygimantą Govedą, Urtę Dolibagaitę, Vėjūnę Valiulytę, Rugilę Barauskaitę, Igną Jakaitį, Elingą Pupštą, Bernardą Dubravą ir Igną Rinkevičių.

Mušamųjų instrumentų ansamblį: Moniką Kuliešiūtę, Vilgailę Valiulytę, Kotryną Šukytę, Justą Meidų, Jorę Dolibagaitę, Nikolą Maknį.

 

Utenos meno mokyklos mokytojus:

Gintarę Armonaitienę, Ingridą Dirmienę, Eliną Barzdienę, Robertą Saifulininenę, Jūratę Katinienę, Danutę Aleknienę, Aidą Driukaitę-Vižintienę, Evaldą Beinoravičių, Saulių Auglį-Stanevičių.

Utenos meno mokyklos koncertmeisterius:

Laurą Raudžiuvienę, Eliną Barzdienę, Darių Biriuką

Joomla templates by a4joomla