- Smulkiau
- Parašyta 2018 m. balandžio 23 d.
FESTIVALIO „KAMERTONAS-2018“ REZULTATAI
2017-04-20 d. baigėsi visą savaitę vykęs Utenos meno mokyklos festivalis „Kamertonas 2016", kuriame pasirodė visi grojantys mokyklos mokiniai. Atlikėjus vertino komisija sudaryta iš mokyklos absolventų. Jie atrinko geriausius ir įdomiausius kolektyvus, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais.
NOMINACIJA „UŽ ORIGINALIAUSIĄ ANSAMBLĮ “
Benas Urbonavičius, Ignas Jakaitis, Džiuginta Poškaitė
Žygimantas Stašelis, Austėja Bikutė
NOMINACIJA „UŽ DARNŲ MUZIKAVIMĄ“
Sintė Klaudija Tendzegolskytė, Ugnė Glinskaitė, Simonas Bartkus
Oskaras Urbanovičius, Tilė Zarankaitė
Gabija Žibėnaitė, Adelė Neliupšytė
Ieva Inčerytė ir Dovilė Lemeškaitė
Paulius Dirma, Asta Dirmaitė, Mindaugas Baliukevičius
Rugilė Pipiraitė, Justina Savickaitė, Medeina Maniušytė
Akvilė Karvelytė, Justina Savickaitė, Eva Rimšaitė, Liepa Mameniškytė
Ieva Motiejūnaitė, Emanuela Sėjūnaitė, Liepa Mameniškytė
Urtė Prievelytė, Evelina Peršonytė ir Austėja Matulionytė
Otas Kupriūnas , Rojus Urbonas, Greta Miliūtė
Melita Ivanauskaitė , Gabija Rudytė ir Julija Nemeikaitė
Aistė Kairytė, Justina Seiliūnaitė
Vakaris Jankauskas, Paulius Vaitiekėnas, Martynas Mykolas Barzda
NOMINACIJA „UŽ NUOTAIKINGĄ KŪRINIO ATLIKIMĄ
Roberta Račickaitė ir Meda Liašenkaitė
Simonas Bikelis, Gerda Adomavičiūtė
Tėja Tutinaitė ir Benas Kavoliūnas
Ugnė Masiulytė ir Rasa Šuliokaitė
Austėja Gražytė ir Džiuginta Poškaitė
Vytautė Meškuotytė, Liepa Mameniškytė
Urtė Guigaitė ir Jogaila Juknelis
NOMINACIJA „UŽ MUZIKALŲ KŪRINIO ATLIKIMĄ“
Austėja Bikutė ir Austėja Biguzaitė
Kamilė Stankelytė ir Miglė Umbrasaitė
Ieva Motiejūnaitė ir Liepa Mameniškytė
Miglė Tumėnaitė, Julija Dudko
Kotryna Lapinaitė ir Rūta Jackūnaitė,
Austėja Pakenytė, Vaiva Paškevičiūtė
Vytautas Gervė ir Aivaras Rudokas
Kristijonas Skrytė ir Mindaugas Baliukevičius
NOMINACIJA „UŽ LINKSMIAUSIĄ PASIRODYMĄ“
Urtė Pipiraitė, Žemyna Narkūnaitė
Adomas Jurgelėnas, Dovydas Giruckas, Elingas Pupšta, Markas Budrys, Auktuma Juknelė, Patricija Vilkaitė,
Brigita Barčauskaitė, Evelina Aželytė
NOMINACIJA „UŽ GERIAUSIĄ LYRINIO KŪRINIO ATLIKIMĄ“
Aiva Varkavičiūtė, Patricija Gečiauskaitė
Adris Čypas, Viktorija Kavolėlytė,
Vėjūnė Valiulytė, Kotryna Steponavičiūtė
Rimgailė Daneikaitė ir Karolis Petkūnas
NOMINACIJA „UŽ ĮDOMIAUSIĄ KŪRINIO INTERPRETACIJĄ“
Dovydas Mintautas, Alija Glasinskaitė ir Betaričė Bartaševičiūtė
Augustė Laužikaitė ir Miglė Umbrasaitė
Simona ir Kotryna Katinaitės
Eva Rubinaitė, Jonas Ilčiukas
Karolis Grašis , Enrika Tamošiūnaitė
NOMINACIJA „UŽ PROFESIONALIAUSIAI ATLIKTĄ KŪRINĮ“
Emilija Butiškytė, Miglė Magylaitė ir Martinas Clarke
Ieva Druteikaitė ir Kotryna Katinaitė
Justina Savickaitė, Jorūnas Janaudis
Aleksas Dičius, Martinas Clarke, Austėja Biguzaitė
Silvija Kondrašaitė, Ugnė Masiulytė ir Augustė Laužikaitė
Ieva Žlabickaitė, Miglė Mikuckaitė ir Viktorija Vansevičiūtė
Vingailė Rinkevičiūtė , Lukrecija Dubravaitė ir Austėja Matulionytė
Martynas Mykolas Barzda ir Tomas Babelis