- Smulkiau
- Parašyta 2018 m. gegužės 8 d.
Sveikiname jaunųjų atlikėjų konkurso
„Mažieji talentai -2018“ nugalėtojus
Laureatai
Mindaugas Pavlovičius (lamzdelis)
Kauno M. Petrausko muzikos mokykla
Karol Rudinski (akordeonas)
Pabradės meno mokykla
Liepa Butaitė (fleita)
Kauno M. Petrausko muzikos mokykla
Erdvilas Padervinskis (lamzdelis)
Kauno I -oji muzikos mokykla
Eiva Pamarnackaitė (akordeonas)
Vievio meno mokykla
Rasa Benaitytė (lumzdelis)
Panevėžio muzikos mokykla
Miglė Asipavičiūtė (fleita)
Garliavos meno mokykla
Evita Vaitkevičiūtė (akordeonas)
Vievio meno mokykla
Elingas Pupšta (išilginė fleita)
Utenos meno mokykla
Kostas Kutra (fleita)
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla
Rusnė Urbutytė (kanklės)
Anykščių muzikos mokykla
Ignas Zakarauskas (saksofonas altas)
Ukmergės meno mokykla
Dovydas Giruckas (išilginė fleita)
Utenos meno mokykla
Rugilė Pikelytė (lumzdelis)
Kėdainių muzikos mokykla
Jurgita Mincevičiūtė (akordeonas)
Švenčionių Pabradės meno mokykla
Radvilė Aleknaitė (fleita)
Kupiškio meno mokykla
Karolina Lindžiūtė (akordeonas)
Šilutės meno mokykla
Karolis Kochanka (birbynė)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Aleksej Budajev (saksofonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Agota Riškevičiūtė (išilginė fleita)
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Jonas Školnas (trimitas)
Grigiškių meno mokykla
Laurynas Beinaris (išilginė fleita)
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Marija Briedytė (kanklės)
Panevėžio muzikos mokykla
Aurius Sakalauskas (trombonas)
Kėdainių muzikos mokykla
Aurėja Lukšaitė (fleita)
Kauno M. Petrausko muzikos mokykla
Smiltė Petrošiūtė (violončelė)
Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Luknė Jurevičiūtė (smuikas)
Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Deimantė Laurinaitytė (smuikas)
Šiaulių S.Sondeckio menų gimnazija
Paulius Ubartas (smuikas)
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Gabrielė Dobrovolskytė (violončelė)
Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Makss Puzirevs (fortepijonas)
Daugpilio (Latvija) S. Broks muzikos mokykla
Andrius Venckūnas (smuikas)
Kauno Juozo Naujalio gimnazija
Patricija Gyulbudaghyants (smuikas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokyla
Anastasija Gubarenko (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Miglė Marija Važnevičiūtė (fortepijonas)
Vievio meno mokykla
Evelina Pabrėžaitė (smuikas)
Šiaulių 1-oji muzikos mokykla
Urtė Pipiraitė (fortepijonas)
Utenos meno mokykla
Linė Lipnickaitė (arfa)
M.K. Čiurlionio menų mokykla
Jonas Mangirdas Norkūnas (fortepijonas)
Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Lukrecija Dubravaitė (smuikas)
Utenos meno mokykla
Upė Baravykaitė ( fortepijonas)
Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Paulina Maldauskaitė (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Patricija Vilkaitė (fortepijonas)
Utenos meno mokykla
Darja Markova (fortepijonas)
Daugpilio S. Broks muzikos mokykla
Ričardas Lukjanovas (fortepijonas)
Pabradės meno mokykla
Gintaras Šeršniovas (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Kamilė Kamarauskaitė (fortepijonas)
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla
Matas Gavrilovas (fortepijonas)
Ukmergės meno mokykla
Marija Semenej (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Marina Izmailova (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Emilija Šalkauskaitė (fortepijonas)
Švenčionių r. Pabradės meno mokykla
Austėja Matelionytė (fortepijonas)
Utenos meno mokykla
Julija Dudko (fortepijonas)
Utenos meno mokykla
Alina Rutkauskaitė (fortepijonas)
Visagino Č.Sasnausko menų mokykla
Diplomantai
Ugnė Gogaitė (fleita)
Panevėžio muzikos mokykla
Auktuma Juknelis (išilginė fleita)
Utenos meno mokykla,
Viltaras Pažėra (klarnetas)
Ukmergės meno mokykla
Adomas Jurgelėnas (išilginė fleita)
Utenos meno mokykla
Faustas Paliulis (akordeonas)
Kupiškio meno mokykla
Paulius Raišys (klarnetas)
Kupiškio meno mokykla
Deimantas Laurinavičius (fagotas)
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Ignas Jakaitis (klarnetas)
Utenos meno mokykla
Liutauras Miežiūnas (tūba)
Biržų V. Jakubėno muzikos mokykla
Justas Juška (trombonas)
Biržų V. Jakubėno muzikos mokykla
Elzė Kęstaitytė (fleita)
Panevėžio muzikos mokykla
Almantas Vaitkevičius (tūba)
Biržų V. Jakubėno muzikos mokykla
Ūla Mekšėnaitė (fleita)
Kupiškio meno mokykla
Justė Kvedaravičiūtė (kanklės)
Kėdainių muzikos mokykla
Majus Vilkas (akordeonas)
Šilutės meno mokykla
Adas Bagdonas (althornas)
Biržų V. Jakubėno muzikos mokykla
Nikole Kucharzyszyn (fleita)
Panevėžio muzikos mokykla
Armandas Keperšovas (akordeonas)
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla
Samanta Čepauskaitė (saksofonas altas)
Jurbarko A. Sodeikos meno mokykla
Radvilė Eimutytė (smuikas)
Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla
Ugnė Preimonaitė (smuikas)
Jurbarko A. Sodeikos meno mokykla
Kipras Milašauskas (smuikas)
Šiaulių Dagilėlio dainavimo mokykla
Katrina Gyulbudaghyants (smuikas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Elena Riškevičiūtė (arfa)
M.K.Čiurlionio menų mokykla
Urtė Labuckaitė (fortepijonas)
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
Medeina Kutraitė (smuikas)
Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla
Ugnė Kazlauskaitė (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Anastasija Lečickaja (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko meno mokykla
Darja Margun (fortepijonas)
Visagino Č. Sasnausko menų mokykla
Vilnė Konstancija Abukevičiūtė (arfa)
M.K.Čiurlionio menų mokykla
Gytė Kuzmickaitė (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Ieva Dvarionaitė (arfa)
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Margarita Dmitrenko (fortepijonas)
Kauno M.Petrausko muzikos mokykla
Urtė Nevulytė (smuikas)
Panevėžio muzikos mokykla
Daniela Taukin (fortepijonas)
Pabradės meno mokykla
Vėjūnė Valiulytė (fortepijonas)
Utenos meno mokykla
Ričardas Stavickis (fortepijonas)
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
Lėja Bogomolnikova (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Aurelija Gaidamovičiūtė (fortepijonas)
Pabradės meno mokykla
Andrius Kalėda (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Izabela Učkuronytė (fortepijonas)
Eišiškių muzikos mokykla
Viltė Krištapavičiūtė (fortepijonas)
Zarasų rajono Dusetų meno mokykla
Ugnė Maslianikaitė (fortepijonas)
Švenčionių J. Siniaus meno mokykla
Līga Kaminska (fortepijonas)
Daugpilio S. Broks muzikos mokykla
Adrija Baranovskaja (fortepijonas)
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla
Irmantė Michailovaitė (fortepijonas)
Pabradės meno mokykla
Adrija Budnikaitė (fortepijonas)
Panevėžio muzikos mokykla
Barbora Čiuprinskaitė (fortepijonas)
Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykla
Smiltė Vavinskaitė (fortepijonas)
Zarasų meno mokykla
Dometa Pauliukaitė (mušamieji instrumentai)
Panevėžio muzikos mokykla
Ernestas Padaiga (mušamieji instrumentai)
Panevėžio muzikos mokykla